Kategorije

NETWORK EXTENDERI : POE I ETHERNET SWITCH :

    Akcija
Sort by:

POE I ETHERNET SWITCH 22

  • shop first image

    PoE razdjelnik 2In/2Out

    PoE razdjelnik
    2 X PoE preko jednog UTP
    Dužina prijenosa do 100m

  • shop first image

    PoE proširenje 1/2 1Gb

    POE 1 in / 2 out
    Udaljenost do 100m
    1 X 10/100M/1000M

  • shop first image

    SFP 1.25Gb, 20km Single

    1.25G SFP Single mode
    Single fiber 20Km
    Valna duljina 1310nm/1550nm

  • shop first image

    NS6P65A-4F-2F

    AI - Smart PoE switch
    4 x PoE 10/100M
    2 x 10/100M Uplink

  • shop first image

    W65AD-4-2

    AI - Smart PoE switch
    4 x PoE + 2 x Uplink
    PoE Power Display

  • shop first image

    NEX1-500

    Network extender
    Udaljenost do 500m
    1 X 10/100M

  • shop first image

    NS8-8G-2G

    8 + 2 Gigabit port
    Desktop switch
    10/100/1000 Mbps

  • shop first image

    NEX1-C130 T+R

    IP Coaxial Network extender
    Udaljenost do 130m
    1 X 10/100M

  • shop first image

    POE SWITCH 4 + 2CH

    Max. ukupna snaga 60W
    Snaga po kanalu 15W
     280×180×44 mm / 1U

  • shop first image

    CISCO SWITCH 8 CH

    8 port Ports
    Desktop switch
    10/100 Mbps

  • shop first image

    NS11P120A-8F-2F

    AI - Smart PoE switch
    8 x PoE 10/100M
    2 x 10/100M Uplink

  • shop first image

    NEX1P-500

    POE Network extender
    Udaljenost do 500m
    1 X 10/100M

  • shop first image

    POE SWITCH 8 + 2CH

    Max. ukupna snaga 120W
    Snaga po kanalu 15W
    220 X 150 X 43 mm / 1U

  • shop first image

    CISCO SWITCH 8 PORT

    L2, Gigabit Ethernet
    Desktop switch
    10/100/1000 Mbps

  • shop first image

    NS11P120A-8F-2G

    AI - Smart PoE switch
    8 x PoE 10/100M
    2 x Gigabit Uplink

  • shop first image

    W120AD-8-2-1

    AI - Smart PoE switch
    8 x PoE + 2 x Up + 1X SFP
    PoE Power Display

  • shop first image

    NS8-16G

    16 X Gigabit port
    Desktop switch
    10/100/1000 Mbps

  • shop first image

    NS8-24G

    24 X Gigabit port
    Desktop switch
    10/100/1000 Mbps

  • shop first image

    POE SWITCH 16CH

    16 X PoE 10/100Mbps
    2 X Giga Uplink + 1 X SFP
    PoE 185W

  • shop first image

    NS26P300A-16F-1G-1CS

    AI - Smart PoE switch
    16 x PoE 10/100M
    1 x Gigabit Uplink + 1SFP

  • shop first image

    POE Switch 16ch

    16 X 10/100Mbps
    Snaga 220W / 30W kan.
    19" / 1U

  • shop first image

    CISCO SWITCH 24+2 ch

    24 + 2 port Gigabitni switch
    Rack 19" ili desktop
    10/100/1000Mbps